בוקר טוב אורח פורח
או

Groopy
Groopy
Groopy
Groopy
Thule-Groopy
 
Groopy Store
Groopy

על הקבוצה

מוזמנים חברים חדשים ומובילים אשר יתקבלו בברכה גדולה כדי שנעשה את שאנו אוהבים במיוחד – לטייל ולתייר את הארץ תוך דיווש בטבע.

הקבוצה היא קבוצת רוכבי שטח שמגיעים ליהנות מרכיבות כייפיות ומתוך רצון ליצור חוויה משותפת

החברות בקבוצה אינה כרוכה בתשלום או בכל התחייבות אחרת לקבוצה וכל הפעילות בה, החל מפעילות הקפטיין ודרך פעילות המובילים והמדריכים היא על בסיס התנדבותי ומתוך אהבת הספורט והטבע.
לטיולי הקבוצה מוזמנים להצטרף גם רוכבים אורחים.

כרטיס אדי
======
אדי (אהוד) בן דרור סבל מאי ספיקת כליות סופנית וטופל בדיאליזה שלוש פעמים בשבוע.במשך שנתיים תמימות המתין יום יום לטלפון הגואל שיודיע כי נמצאה עבורו כליה להשתלה.כשסוף סוף הגיע הטלפון ,והכליה הושתלה ,גופו של אדי כבר לא עמד בסיבוכים והוא נפטר כעבור חודשיים, בספטמבר 1978. במהלך האשפוז שוחח אדי עם הוריו ,דבורה ושמואל בן דרור,ועם חבריו והעלה את הרעיון להחתים אנשים על כרטיס המביע את נכונותם לתרום איברים לאחר מותם להצלת חיים. לאחר מותו ,הפך הרעיון לצוואתו של אדי וביום ה – 30, באוקטובר 1978 נוסדה אגודת אדי- על שמו של אהוד- (א' בקמץ).
חברי הקבוצה מוזמנים לחתום על כרטיס אדי
https://www.itc.gov.il/form.asp

הצהרת רוכב
========
כל רוכב אשר מצטרף לאחד מטיולי הקבוצה מתבקש להירשם באופן מסודר בדף הטיול אשר נפתח בגרופי ובכך למעשה חותם על ההצהרה שנוסחה להלן:

בהצטרפותי לטיול אני מסיר בזאת כל אחריות מקפטיין הקבוצה שוש אור ו/ או מכל מוביל של אחד מטיולי הקבוצה לכל נזק לגופי או רכושי אם וכאשר חלילה יתרחשו.
אני מצהיר בזאת כי הצטרפותי לקבוצה ולטיוליה הנם מרצוני החופשי, באחריותי המלאה והבלעדית, ואין ולא יהיו לי כל תלונות ו/ או תביעות בגין אלו.


 

טיולים קרובים

תאריך יוםשם הטיולמרחקשם המובילסוגמכסימום נירשמיםמס רשומים
12/09/2014 06:00 ו בשביל הבנים 31 שוש אור XC אין הגבלה 1
 

סטטיסטיקות

93 חברים בקבוצה
6,090 קילומטר
208 רכיבות
29 ק"מ ממוצע לרכיבה
289 גלריות