תאור הרכיבה
תדריך ויציאה בשעה 07:30 ממגרש החנייה של קניון גבעת טל בראש העין (נסיים באותה נקודה בקפה בראשית)
הגעה: חוצה שומרון(כביש 5) מצומת מורשה לכיוון אריאל, חולפים מחלף קסם לכיוון אריאל, מיד לאחר המחלף שומרים נתיב ימני, שילוט לכיוון כפר קאסם וראש העין, שומרים נתיב ימני המוביל לרמזור, חולפים, ירידה תלולה עד הרמזור, ימינה עד הכיכר - ישר עד הכיכר- ישר מרכז מסחרי משמאלכם, בצומת T שמאלה , שמאלה לחנייה.
המסלול: רכיבה לעבר יער ראש העין, שביל הפריחה, תצפית וגלישה לדרך המטווחים, טיפוס טכני קצר לגבעות המזרחיות במשעול נחל שילה, טיפוס נוסף לכיוון אלעד וחזרה לכיוון מגדל צדק, תצפית מה"מרפסת" , המשך לכיוון בריכת המים ונסיים בסינגל טכני קצרצר ישירות לבית הקפה
בתלות כמות הבוץ – יהיה אורך המסלול
סיום משוער 09:45 בבית הקפה בראשית
המסלול אינו מתאים לרוכבים מתחילים, יתכנו שינויים במסלול בתלות תוואי השטח והגשם האחרון שירד (האיזור מוריק כולו והפריחה בעיצומה)
****************** הבהרה בנושא העדר אחריות (זכות יוצרים – מיטרני): *******************
אין לראות בהודעה זו הזמנה לחבור אלי לרכיבת אופניים בפרט או המלצה לפעילות רכיבה על אופניים בכלל! פעילות כגון זאת מסוכנת כל המצטרף לרכיבה עושה זאת על דעתו ואחריותו הבלעדית!
על המצטרף לדאוג עצמאית לנושאי הבטיחות, הגנה ראויה, מים, ביטוח, תקשורת, חילוץ וכיו"ב.
המידע בדבר דרגות קושי ומרחק הנו הערכה סובייקטיבית בלבד – באחריות כל מצטרף לוודא התאמה של תוואי ואורך המסלול לכושרו ולכישוריו בכל שלב ושלב של הרכיבה.
כמה דברים חשובים ומומלצים:- אוכל לארוחות, ומים מינרלים. - קסדה - חובה !,- פנימית רזרבה עם ג'יפה
- כלי תיקון (כפות,גוזר שרשרת ) - עזרה ראשונה