תאור המסלול
באדיבותו של רז גורן,טיול שעשינו עפ"י המסלול שהוא וחבורתו עשו.
מביריה יורדים ויורדים ויורדים ואין ירדה בלי עליה,אז גם קצת עליות.
טבילה והתרעננות בעין כובס ועין חוקוק וסיום בעין נון ליד מגדל.
קישור לכל התיאור וכל הפרטים לרז גורן:
https://sites.google.com/site/mountainbikeridesinisrael/Home/mtb-israel/koves1