• Groopy
  • Groopy
  • Groopy
  • Groopy
Groopy

הפעלתי שיקול דעת, סמכתי על ההבנה שלי ועל שיקול הדעת, ויצאתי כהרגלי לדווש בשבילים 19.3.2020

פרטים

נפתח ב: 19/03/2020
סוג: טיול בארץ
 42 תמונות
 1 תגובות
 101 צפיות

נפתח ע"י

קבוצה

מסלול

לא נבחר מסלול
התעוררתי לעוד בוקר חדש, לאחר שהקשבתי לחדשות שלשום בערב, על הסגר שהטילו עלינו שלשום בערב, אכן אני בדילמה קשה, כולי מפוחד, לצאת לדווש עקב הנחיות החדשות. בצל התפשטות נגיף הקורונה, אין ספק שהמציאות עולה על דמיון , די עצוב כשמבינים מה קורה כאן בכל המובנים, אנחנו למודי ניסיון , יש לנו פרספקטיבה טובה על החיים ובכלל. לא צריכים להיות מומחים גדולים בשום תחום - אפשר בהחלט לסמוך על ההבנה שלנו ועל שיקול הדעת שלנו. קשה כמובן כשאנחנו מבינים שיש לנו מרחב השפעה מצומצם על מה שקורה, אבל, זאת המציאות ולכן חשוב והכרחי שנתמקד על מה שאנחנו כן יכולים לעשות עם עצמינו ועם הקרובים אלינו. אני מתעורר השכם בבוקר, מדווש בסולו, הרחק מהתקהלויות, ממש לבד בשבילים, אם הפסיק פעילות זו, השתגע בבית, וזה כן ישפיע עלי נפשית ועל אי שמירת הכושר הגופני שמוביל להתדרדרות בבריאותי. אכן הפעלתי שיקול דעת, סמכתי על ההבנה שלי ועל שיקול הדעת, ויצאתי כהרגלי לדווש בשבילים. חזרתי שוב הביתה עליז ושמח, עם עוד רכיבה מאתגרת, במזג אוויר חורפי, אך נעים. • זמן דיווש האופניים כולל (3:03) שלוש שעות, ושלוש דקות בלבד. • הוספת מספר קילומטרים נוספים לרפרטואר: 42:26 ק"מ. • טיפוס מצטבר: 195 מטר. חברים יקרים, סוף שבוע מהנה, שבת שלום מבורכת, ורק בריאות, נתראה בשבילים, פיירו קישור מצורף לגלריה:

שאלות ותגובות

נכתב ב - 19/03/2020 15:07:43

לאחר הרכיבה ישבתי וכתבתי מתוך עמק ליבי ואהבתי לחברים, למשפחה ולמנהיגינו, ולמולדת:

אנחנו חיים באי ודאות כלכלית, חברתית ואישית - אבל הפוליטיקאים שלנו מתבצרים בהבטחות שלהם ולא מקימים ממשלה בזמן שאנחנו זקוקים לה יותר מכל. נכון שנעשו דברים נוראיים בקמפיין, אבל עכשיו, בשבילנו - אתם צריכים להתפשר

אינני נביא, אני סולד מהסברים שטחיים, אבל הווירוס הזה מסמל את המחלה של החברה, ריחוק של שבט אחד מרעהו, הפצת רעל נוראי שמזהם את הסביבה, מדבק, חיידק השנאה מתפשט מהר מידי, את הווירוס ההוא ואת הווירוס הזה חייבים להשמיד.

יש רגעים בחייה של אומה, רגעים מטלטלים, כאלה שמזעזעים את האדמה שעליה אנו עומדים. כולנו חיים באי וודאות כלכלית, באי וודאות חברתית, באי וודאות אישית, חתונות לא מתקיימות, חלומות קורסים, קשישים חשים בסכנת חיים.

בינתיים, המנהיגים הם גדולי מפיצי הזיהום, אף אחד, אף צד לא פטור מאחריות, תנו לנו תחושה ששיניתם מדרככם הנלוזה, תנו לנו תחושה שהבנתם שזה הזמן להקים ממשלה של כול אזרחיה.

כאילו לא אכפת לכם ממה שעובר עלינו, כאילו שאנחנו חיילים של נייר, תקימו כבר ממשלה, תפסיקו עם מריבות הזויות, נכון, היו לנו 'עמדות מוצקות' אבל המציאות השתנתה, נכון, נעשו דברים נוראיים, הקלטות, ציטוטים, כינויים, קמפיינים נמוכים, אבל זוהי שעת חירום.

חברים יקרים, סוף שבוע מהנה, שבת שלום מבורכת, ורק בריאות, נתראה בשבילים,
פיירוהוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר