• Groopy
  • Groopy
  • Groopy
  • Groopy
Groopy

אנרגיות חיוביות- איך לשמור על התחושה הטובה ? 12.8.2019

פרטים

נפתח ב: 12/08/2019
סוג: טיול בארץ
 119 תמונות
 1 תגובות
 98 צפיות

נפתח ע"י

קבוצה

מסלול

לא נבחר מסלול
סיפור רכיבת הבוקר השכם בבוקר עדיין חשוך בחוץ, יצאתי כהרגלי לרכיבת אימון, יצאתי משכונת צהלה, בצפון העיר , אל שדות כפר הירוק, ודרך מחלף כביש חמש המשכתי לשדות רמת השרון, חלפתי ליד הבסיס הצבאי, המשכתי דרך למחלף פי גלילות עד העיר הרצליה, אזור הווילות , ולאורך חופה הצפוני, המשכתי עד המרינה, משם המשכתי לחוף הצוק, ולאורך חוף הטיילת תל ברוך עד נמל תל אביב, המשכתי ליפו העתיקה, וחזרתי דרך שביל גדות נחל הירקון עד גשר המכביה, משם הביתה אל שכונת המשתלה. התגמול המלא היה עוד כמה קילומטרים נוספים לרפרטואר: אורך המסלול: 60:18 ק"מ - גובה מצטבר: 275מ' - זמן מוארך (4:32) ארבע שעות, שלושים ושניים דקות כולל..... המשך שבוע מהנה, לכול החברים, נתראה בשבילים, פיירו מצ"ב לינק לגלריה:

שאלות ותגובות

נכתב ב - 12/08/2019 12:23:40

אנרגיות חיוביות- איך לשמור על התחושה הטובה ? 12.8.2019

היום אני מרגיש נפלא - לא רק היום, משתדל להעסיק את עצמי כפנסיונר, אני פשוט שמח, אני מאוד אופטימי לגבי העתיד שלי, אני מלא באנרגיות חיוביות, מתמלא בשאיפות להישגים, מדמיין את עצמי מצליח ומגשים חלומות.

אני חושב על כל הדברים הטובים שקרו לי מאז הפרישה שלי, ואני מרגיש אסיר תודה, אני שמח על הבחירות הטובות שעשיתי בחיים, זאת תחושה נפלאה.

זה לא אומר שלא היו מחשבות שליליות, בהחלט יש תמיד מורדות, ועליות בחיים, אבל שהם הגיעו ייחסתי אותם ל"דרקון", לא נלחמתי בהם. הם עברו מהר יחסית.

אפשר להיכנס לדיון פילוסופי, מה ההגדרה של חיים טובים? כל אדם חכם יגיד שזה לא תלוי במציאות האובייקטיבית. יכולים להיות שני בני אדם שיש להם בדיוק את אותם תנאי חיים, אחד יהיה שמח והשני יהיה עצוב. ההגדרה של חיים טובים זה תלוי אך ורק בדרך שבה האדם רואה את חייו.

אז אם אני רוצה לראות את חיי באופן חיובי, אז בשבילי הדרך האמיתית, והנכונה היא איך שאני מרגיש היום. נכון, לפעמים הדרקון מפריע לי לראות את חיי בדרך שבה אני רוצה, אבל זה לא מי שאני. זה חלק ממני שמקשה עליי לחיות איך שאני רוצה, אבל זה לא אני.
אני נזהר מלפתח ציפיות גדולות מדי כי אני יודע כמה קשה שהציפיות נכזבות - כולי תקווה ותפילה שירבו תקופות כאלה, ושהפוסט יעזור גם לכם הקוראים.

“הצלחה היא סך כל המאמצים הקטנים, שנעשים יום אחר יום” רוברט קולייר:
רומא לא נבנתה ביום אחד וגם הקוביות שלכם לא. הצלחה היא הפעולות שאנחנו עושים בעקביות, זה הקפדה על אימונים, זה לשמור על תזונה נכונה, ההצלחה לפעמים נמצאת בדברים הקטנים שאנו עושים שמביאים לנו בסופו של דבר הצלחה עצומה.

“הזמן הטוב ביותר לנטוע עץ הוא לפני 20 שנה, הזמן השני הטוב ביותר הוא עכשיו..” פתגם סיני ישן.

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר