• Groopy
  • Groopy
  • Groopy
  • Groopy
Groopy

משלים את מנת השבוע בחיק הטבע, "אדרנלין" 8.8.2019

פרטים

נפתח ב: 08/08/2019
סוג: טיול בארץ
 94 תמונות
 1 תגובות
 178 צפיות

נפתח ע"י

קבוצה

מסלול

לא נבחר מסלול
אדרנלין מגדיל את היכולת שלך להתמודד עם מצבי לחץ מה זה בעצם אדרנלין? מדובר בהורמון שמופרש במוח בעת תחושת חרדה, פעילות גופנית מוגברת או מצב של מתח קיצוני, ההשפעה העיקרית שלו היא הרחבה של כלי הדם והנשימה, כך שיותר דם זורם במערכת ומגיע לאיברים החיוניים, וחמצן מגיע בכמויות לריאות, באופן זה, התפקוד של הגוף כולו משתפר בצורה ניכרת למשך זמן קצר, כך שניתן לומר שאתה הופך להיות מהיר, חזק וחד יותר מתמיד (אל תתלהבו, זה רק לכמה דקות). כעת אתם מסוגלים להתמודד טוב יותר עם מצבי לחץ קיצוניים.. דרך נפוצה לעורר הפרשת אדרנלין בכמויות היא כמובן ספורט אתגרי ואקסטרים: צניחה חופשית, רכיבה על אופניי שטח וטיפוס על הרים. המכורים לאדרנלין יעידו כי להרגשה הזו אין תחליף, תחושות אופוריה, סיפוק והתלהבות מתפשטות בכל הגוף ואתה לא מסוגל למחוק את החיוך מהפרצוף, אתה מרגיש הכי חי בעולם, למרות שכנראה ללא פעילות גופנית היית קרוב להיות הכי מת בעולם. סיפור רכיבת הבוקר השכם בבוקר יצאתי לחיק הטבע לעבר הירקון, המשכתי עד נמל תל אביב, לאורך הטיילת הדרומית, ליפו העתיקה, חזרתי לאורך הטיילת הצפונית תל ברוך של יד רידינג, שדה דוב, חוף הצוק עד מחלף פי גלילות, משם חתכתי הביתה לשכונת המשתלה. התגמול המלא היה עוד כמה קילומטרים נוספים לרפרטואר: אורך המסלול: 59:04 ק"מ - גובה מצטבר: 250מ' - זמן מוארך (4:24) ארבע שעות, עשרים וארבע דקות כולל..... המשך שבוע טוב לכול החברים, נתראה בשבילים, פיירו מצ"ב לינק לגלריה:

שאלות ותגובות

נכתב ב - 08/08/2019 11:40:48

סיפור עם מוסר השכל

היה פעם מרוץ צפרדעים, המטרה הייתה להגיע לקצה העליון של מגדל גבוה, הרבה אנשים התכנסו כדי לראות אותם ולתמוך בהם.
המרוץ החל..

למעשה, האנשים לא האמינו שהצפרדעים מסוגלות להגיע עד למעלה.
כל המשפטים שנשמעו היו מסוג: "אין טעם!! הן לא יצליחו אף פעם!!"
הצפרדעים התחילו לאט להתייאש, חוץ מאחת שהמשיכה לטפס.
האנשים המשיכו: "באמת חבל על הזמן!!! הן לא יצליחו לעולם!"
הצפרדעים החלו להרים ידיים, חוץ מאחת שהמשיכה למרות הכל.
לבסוף, כולן נטשו את המרוץ חוץ מהצפרדע הזאת שלבד, במחיר של מאמץ עצום, הגיעה למעלה, האחרות, נדהמות, רצו לדעת איך היא עשתה זאת.
אחת מהן התקרבה כדי לשאול אותה איך הצליחה לסיים את המרוץ ולטפס עד למעלה בזמן שכל השאר פרשו. וגילתה שהצפרדע הייתה..חירשת !!!

מוסר השכל:
אל תקשיבו לאנשים שיש להם את ההרגל המגונה להיות פסימיים.
הם גונבים את מירב התקוות מלבכם!
תזכרו את הכוח שיש למילים שאתם שומעים או שאתם קוראים.
והיו תמיד חיוביים!

היו תמיד חרשים כשמישהו אומר לכם שאתם לא יכולים להגשים את החלומות שלכם.

.

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר