התכנסות של הרוכבים בחנייה של מושב מנות קיבלנו הסבר מפורט על המסלול.
אורך המסלול 30 ק"מ.
משם המשכנו ברכיבה בעליה מתונה לכיוון מעיליא עברנו דרך מצפה הילה באזור מדהים ביופיו בגליל המערבי.
עצרנו במעיליא לקנות במכולת ארטיקים להיתרעננות .
משם המשכנו דרך נוף מרהיבה עד לחיבור עם נחל כזיב שהינו נחל איתן וזורם בכל עונות השנה.
רכבנו לאורכו של הנחל עד לעצירה באחת הבריכות .
ניכנסנו למים .
משם המשכנו ברכיבה עד לנקודת הסיום.
מזג האויר היה מעולה, היה פשוט כייף!.
לסיום עלי להודות לדודי המוביל ולכל החברותא.
ניפגש בטיול הבא.