נושא: משום מה זה לא פורסם בפורום ע"י דובר האיגוד...

רד לסוף השרשור
facebook
נכתב ב - 24/11/2009 00:27:08
תאריך הצטרפות
29/07/2006
נושאים
165
תגובות
1334
פתח מעל 200 רכיבות
מעל 15000 ק'מ בגרופי

רביעי, 18 נובמבר 2009 12:17

ידיעה מאת אסף אקרמן, אזור האופניים באתר Sport5.

יו"ר איגוד האופניים, דר' יוני ירום, הודיע אחר הצהריים (שלישי) לאלתר על התפטרותו. ירום שלח מכתב להנהלת האיגוד כי הוא קורא מיידית לקיום בחירות לבחירת יו"ר חדש והנהלה חדשה. הסיבה להתפטרות המיידית היא מרד מצד מספר בעלי מועדונים שקוראים להחליף את יו"ר וכל הנהלת איגוד האופניים.
 

 "יש אנשים שכניראה חושבים שהם יודעים יותר טוב לנהל את האיגוד, אז עכשיו תהיה זו ההזדמנות שלהם", סיפר ירום לאתר ערוץ הספורט, "אני מרגיש כבר כמה זמן שחותרים בתוך האיגוד ויש אי שקט מצד הקבוצות. עכשיו ציבור הרוכבים הוא זה שיחליט את הדרך שלהם. אני מודה לכולם על 9 השנים שלי ושלם עם עצמי בכל דבר שעשיתי".
 
פחות משנה לאליפות אירופה באופני הרים שתערך בחיפה קיימים מספר מועדונים שאינם מרוצים מדרך ההתנהלות של האיגוד והמדיניות שלו בארגון התחרויות. ב-15.12 תתקיים אסיפה כללית בו יקבע מועד לבחירות ליו"ר החדש והנהלת איגוד חדשה.
   
igud

 
במכתב שעביר ירום נכתב בין השאר: "בתקופת כהונתי חלה התפתחות יוצאת דופן באיגוד, מספר החברים גדול פי 10, התקציבים גדל באלף אחוזים, מספר התחרויות הוא פי 6 וכמות העובדים גדלה משמעותית אף היא. אני משוכנע כי ימצא מחליף הולם אשר יפעל לטובת כל עיניני האיגוד והענף".

ליחצו כאן להזמנה לאסיפה הכללית באתר איגוד האופניים


אם תרכב תמיד איך שתמיד רכבת - תיפול תמיד איך שתמיד נפלת. כלל 1: אם אינך יודע היכן אתה - לעולם לא תוכל להגיע לאיבוד. כלל 2: איבוד נמצא תמיד בכיוון הנגדי למגמת הרכיבה שלך. כלל 3: אם רוכבים - לעולם לא הולכים לאיבוד... Www.1on1marketing.biz