מסתבר שלא כולם יודעים לרכוב על אופניים

פרטי ההודעה

מבוגרים רבים אינם יודעים כיצד לרכוב על אופניים, נשמע מוזר אהה...
אל תופתעו רוכבי גרופי המיומנים שכבר שנים רוכבים כל שבת בשטח בטיולים מהנים עם כל המשפחה, וגם אתם רוכבי הכביש שרוכבים בקבוצות מאורגנות.
אם תעשו מחקר קטן בקרב בני משפחתכם תופתעו לגלות שלפחות כשליש מהמבוגרים אינם יודעים לרכוב על אופניים וזו כנראה גם הסיבה שהם מסרבים להצטרף אליכם לרכיבות.
שומרים בסוד
אתם בטח מתארים לעצמכם שגבר שאינו יודע את מלאכת הדיווש מתבייש בכך ברוב המקרים ומעדיף להסתיר זאת, מניסיון אישי שלי, רוב המבוגרים שמגיעים אליי לשיעורי הרכיבה על אופניים שומרים על כך בסוד ומספרים לי שאני היחיד שיודע על כך. אני מבין אותם, זה קצת מביך להיות במקום שבו טרנד הרכיבה על אופניים הוא כל כך חזק בישראל ובנסיקה משמעותית בשנים האחרונות ושכמעט כל ילד בן 5 רוכב ללא גלגלי העזר והם מרגישים שהם היחדים שאינם יודעים לעשות זאת. אך הדבר הוא בהחלט אפשרי!
פרוייקט חיי
לפני כ -6 שנים הקמתי את בית הספר לרכיבה שלי שנקרא שפי שמחון אשר פועל בתל אביב והרצליה ותחת ידיי עברו מאות מבוגרים חוששים שגילו שיש דבר כזה מדריך ללימוד רכיבה על אופניים ושהם יכולים להגשים את החלום העיק הזה. השיעורים שלנו הנם פרטיים מהנים ובטוחים ומתאימים לכלל סוגי האוכלוסיה - מבוגרים, ילדים ובעלי מוגבלויות. השיטה היא שיטה יחודית בה המדריך רוכב על רולרבליידס לצד התלמיד ומלווה אותו במהלך השיעור צמוד צמוד ונותן לו ביטחון. הגורם העקרי למחסום הרכיבה אצל מבוגרים הינו הפחד, הם מפחדים לאבד שליטה ליפול ולהיפגע, ובשיטה שבה אנחנו מלמדים התלמידים מקבלים המון ביטחון ורוכבים לבד ובשליטה מלאה.
תלמידים מתקדמים
אני שומר על קשר עם תלמידים רבים שלי ומתעדכן שחלקם כבר הפכו לרוכבי שטח מיומנים ולרוכבי כביש מיומנים וחלקם פשוט רוכבים בפארקים ובעיר להנאתם, אין ספק שזה מאוד מספק לעבוד במקצוע כמו שלי וכמו כן מאתגר מאוד. אז אם אתה רוכב שנורא רוצה שאישתו תצטרף אליו או שלא הצלחת ללמד את הילד לרכוב, או אם אתה בעצמך קורא פה באתר על הרכיבות המדליקות ונורא רוצה להצטרף לקהילת רוכבי האופניים בישראל, בוא להגשים חלום אתנו!
לפרטים נוספים בקרו בדף הבית

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר