לחצות את ישראל באופנים - פרק 2

פרטי ההודעה

הפרקים הקודמים:
פרק 1: http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1&EntryId=2719339
זהו, ההכנות יצאו לדרך.
נפגשנו עם אלון רחבי כדי שיבהיר לנו באיזה מאמץ מדובר ולאיזו רמה וסוג אימון נדרש. האמת היא שגם בבית החמים, על כוס קפה עם עוגה של אישתי (ועוגיות של שרון, אישתו של תמיר) זה נשמע מפחיד - מטורף. אבל גם אחרי הפגישה עם אלון, אף אחד עדין לא הרים ידים. לכן סגרנו איתו שמיד אחרי שכולנו עוברים בדיקת מאמץ מתחילים את האימונים.
אבל מסתבר שלסגור לחמישה אנשים בדיקה במדיקס זה פרויקט  לקח לנו שבועיים לסגור את הבדיקה לכולם. אבל כולנו נעבור אותה בתחילת ינואר ואז נקבל את תוכנית האימונים של אלון. בינתיים, אני ממשיך להתאמן 4 ימים בשבוע, אלון עלה לשלוש פעמים בשבוע, ליאור נשאר על 2 ואילו עמיר ותמיר מתפנקים מתחת לשמיכה, פרט לשבת. אבל כולנו העלנו את המאמץ של שבת לשלוש שעות רכיבה וחלקנו רוכבים 2-3 שעות גם בשישי. טוב עד שאלון רחבי יגיש לנו את התוכניות יש להם את הפריביליגה לזייף.
אלון החליט שלרגל המאורע הוא חייב לשדרג את האופניים. ערכנו יום מרוכז של חיפוש אופניים ולבסוף הוא החליט על סקוט 29"מדהימים. האופנים הורכבו ואת רכיבת סוף השבוע הקרוב אלון יעשה עליהן.
ונשאר עוד נושא אחד קטן לטפל בו - המשקל שלי. אני אומנם בכושר מצויין אבל המשקל ב 13 ק"ג גבוה מידי ולכן מהשבוע צריך לשים לב גם למה שנכנס לפה. מענין אם עד "החוצה" אצליח להפטר מכל המשקל העודף? אני בטוח שזה מאוד יסייע לי.
להתראות בשבוע הבא.

שאלות ותגובות

נכתב ב - 03/03/2014 12:29:59

לחצות את ישראל

רונן שלום , בשנת 2005 עשיתי כחלק מקבוצה את שביל ישראל , אומנם בקטעים , לא רצוף אבל ססימנו את כולו , מדגדג לי לרכב שנית ברצוף , אשמח להפגש ולדבר
ברק

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר