ביקורת: מתקן לכידון עבור אייפון BIOLOGIC

פרטי ההודעה

מכיוון שאני אוהב סטטיסטיקות ונתונים, החלטתי שאני מעדיף לרכב עם הפלאפון בתור GPS מאשר עם ספידומטר/GPS ייעודי.
היה ברשותי בעבר מחזיק לאייפון מדיל אקסטרים, שכמובן שיגר את האייפון מס' פעמים לכביש (זה עוד היה בתקופת אופני הכביש... אפשר רק לנחש מה היה קורה בשטח) והבנתי שלחסוך 100 שקלים על מוצר יובילו לתיקון בשווי אלפי שקלים לפלאפון.
לאחר סקירה ברשת הגעתי למסקנה כי הפתרון של BIOLOGIC נראה טוב, ורגע לפני שהזמנתי אותו מEBAY גיליתי את האתר הזה, שמוכר אותו במחיר זול מאשר בחו"ל (לפחות בזמן בו בדקתי את הנושא).

המתקן עצמו נראה בנוי היטב. מדובר ב"עריסה" המתחברת לתפס ייעודי לכידון. ההתקנה אינה מהפשוטות שראיתי, אך סבירה, ויותר חשוב - עמידה.
בחיבור לסטם המתקן לא זז גם בשטח מאוד טכני, אך החיבור לכידון היה קצת פחות מוצלח - הכידון עבה יותר במרכז, והתפס מצליח לזוז מעלה/מטה כשיש שטח טכני רציני, ולעיתים זז ימינה (לנקודה פחות עבה) שם הוא בעצם משוחרר להסתובב ללא הפרעה. אם מתאפשר - אני ממליץ על החיבור לסטם.
מבחינת אבטחה - כבר התרסקתי פעם אחת כך שהמתקן ניתק מהכידון, ומצאתי את האייפון בעריסה בצד הדרך, והוא לא היה מודע לנפילה כלל וכלל. העריסה מאבטחת את האייפון עם גומי למניעת חבלה, ועוטפת אותו בפלסטיק קשיח המחוזק בגומיה ותופסן. סה"כ נראה ומתפקד טוב מאוד.

לאלו שאוהבים לדבר/לשמוע מוזיקה מהרמקול של האייפון - צר לי, אבל המתקן חוסם את השמע ואת המיקרופון. מצד שני יש לו יציאה לאוזניות, כך שאפשר להשתמש בהן כמו דיבורית ולהתגבר על המכשול הזה. ובכל מקרה מי מדבר בפלאפון בזמן רכיבה? :)

יתרונות: זול, בנוי היטב, מאובטח באופן טוב מאוד לכידון/סטם, עושה את העבודה באופן טוב מאוד, אינו מכער את האופניים יותר מדי
חסרונות: לא מצאתי חסרונות ממשיים
שורה תחתונה: למי שמשתמש באייפון בתור GPS/ספידומטר, אני ממליץ בחום על המוצר.

ציון: 4/5

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר