ביקורת: פנס CYGOLITE METRO 300

פרטי ההודעה

לאחר שנכנסתי לתחום הרכיבות הליליות, החלטתי שאני מעוניין הן בפנס ראש והן בפנס כידון. מכיוון שהיה ברשותי פנס ראש מסוג מסויים, החלטתי לנסות פנס כידון מסוג אחר.
מודעה שראיתי בגרופי הובילה אותי אל הMETRO, ואני מוכרח לציין שלעולם לא הייתי שוקל לרכוש אותו בעצמי. בואו נודה בזה, הפנס מכוער. הוא נראה כמו הנצנצים שמוכרים בכמה עשרות שקלים בחנויות האופניים השכונתיות, ולא כמו פנס רציני של חברה איכותית. ובכל זאת - עקב ההמלצה, המחיר האטרקטיבי והעובדה כי אין לו סוללה חיצונית - החלטתי ללכת על זה. הזמנתי אותו מEBAY בעלות של כ220 שקלים כולל משלוח.

לאחר שהוא הגיע, ראיתי כי אכן לא מדובר ב"נצנץ" אלא בפנס רציני לכל דבר. לפנס 5 מצבי תאורה: 3 עוצמות, נצנוץ, ומצב די נחמד של תאורה די קבועה משולבת עם נצנוץ (כך שלרוכב יש תאורה רציפה, בעוד שמי שמגיע ממולו רואה נצנוץ מובחן).
הפנס מגיע עם תושבת לכידון איכותית למדי, אשר מורכבת בקלות ולא נעה במהלך רכיבות שטח (כפי שרבות אחרות עושות).
מבחינת עוצמת תאורה: אמנם הפנס חזק, אך הוא ממוקד מדי לטעמי, ולא חזק מספיק. הוא מתפקד אחלה בתור פנס שני, אבל לא יוצא איתו לסינגלים בלילה ונשאר רגוע. כנראה שכאן באה לידי ביטוי העובדה שיש לו סוללה פנימית...

יתרונות: קטן, נוח, חזק ביחס לעובדה כי אין לו סוללה חיצונית
חסרונות: לא חזק מספיק בתור פנס ראשי
שורה תחתונה: יתאים מאוד לרוכבים עירוניים ושבילים, פחות למי שמעוניין להכנס לסינגלים בלילה. הייתי ממליץ עליו למי שחד משמעית לא מעוניין בסוללה חיצונית.

ציון: 4/5

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר