מרץ Ride: אירוע אופניים ייחודי במדבר יהודה

יוצאים מהסגר - ברכיבה

חברת "בוץ הרפתקאות" תקיים ב - ב – 5-6.3 את אירוע מרץ Ride - הפנינג רכיבה ייחודי, הכולל יומיים של רכיבה, ארוחות וליווי קולינרי של השף גיא פיסטרוב, פעילויות ולינה בכפר הנוקדים. האירוע יתקיים לפי כללי התו הסגול, ובקפסולות - בכפוף להנחיות משרד הבריאות.

האירוע מיועד לרוכבים עם ניסיון במהלכו ייהנו משני ימי רכיבה עצמאית או מודרכת על אופניים רגילים, חשמליים או היברידיים לפי בחירתם. הרכיבה תתקיים ברובה במסלולי שביל ישראל כשבכל יום ירכבו 40-50 ק"מ, מול הנופים היפים של ים המלח ודרום מדבר יהודה. הרכיבה המודרכת תתקיים בקטגוריות שונות, בהן: רכיבה בקצב מהיר, Enduro חשמלי, קרוס בקצב נוח ועוד.

האירוח יתקיים בכפר נוקדים, באוהלים מחוממים עם נוף למדבר יהודה והרי מואב. האירוח והרכיבה יתקיימו לפי כללי התו הסגול - כל קבוצה שתירשם לאירוע תקבל אזור לינה פרטי, בקפסולות של עד 20 רוכבים. במקרה של ביטול האירוע עקב סגר או החמרת תקנות הקורונה יתבצע החזר מלא לנרשמים.
על הארוחות מופקד השף גיא פיסטרוב, כולל ארוחת ערב של בשרים על האש, ארוחת בוקר ופינוקים במהלך האירוח והרכיבה.

עלות ההשתתפות באירוע: רוכב בקבוצה – 795 ₪ לאדם, רוכב יחיד – 845 ₪ לאדם, רוכב בקבוצה מודרכת עם אחד ממדריכי בוץ – 1065 ₪ לאדם. 
לדברי אדר שדמי, מנכ"ל חברת בוץ מקבוצת אשת טורס: "יזמנו את מרץ RIDE כדי לתת מענה לצורך שעלה מהשטח ליצור אירוע רכיבה חברתי, שבו רוכבים יכולים להנות מחוויית אירוח כוללת ומאינטראקציה עם רוכבים אחרים אחרי ימים ארוכים של סגר".

חברת "בוץ" היא חברת טיולי האופניים הגדולה בישראל, עם מאות רוכבים פרטיים בשנה. בנוסף לטיולי אופניים החברה עוסקת בפעילויות שטח וטבע לארגונים וחברות בתחום תיירות הפנים. בין לקוחות החברה: אינטל ישראל, אמדוקס, ועד עובדי התעשייה האווירית, Dell, Nice, Ness ועוד רבים.
 

 

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר