סיפור על חייל ורוכב גרופי

הרחבה

                      זה סיפור על חייל קרבי ובן מסור
שטרם גיוסו היה רוכב אופני שטח ואהב מאוד את הרכיבה, והוא חבר עם אימו בקבוצת
 הרכיבה ״רוחות הצפון״ בגרופי שבאינטרנט.
חדור מוטיבציה התגייס לפלוגת סיור בחיל השריון. לאחר כשנה ומחצה בצבא חש כאבי ראש עזים, הוחש לבדיקות MRI והתגלה לו גידול בראש. הובהל לניתוח ראש גדול ומורכב להוצאת הגידול מהמוח, והוא לא התעורר מהניתוח במשך ימים רבים כשאימו סועדת אותו לידו ונאמר לה כי כל שנותר הוא לקוות לנס.
ואכן זה קרה לפתע פקח את עיניו ולאט לאט החל בתהליך ארוך של שיקום תוך שהוא לומד מחדש בעזרת אימו, את כל אותם הדברים שלנו נראים מובנים, כמו דיבור, הליכה והפעלת השרירים ומערכות הגוף. במהלך השיקום הביע משאלה לחזור ולרכוב על אופניים כשהוא מייחל לאופני קרוס-קאנטרי עם זנב קשיח כמו ש״המורעלים״ אוהבים.
ואימו שכבר חודשים רבים לא עובדת ואין הדבר בכלל בגדר יכולותיה הכספיות סיפרה זאת לאיתן שרעבי מרוחות הצפון וזה מיד הגה את הרעיון שאנו כקבוצה נתארגן, נתרום ונרכוש לחייל אופניים. וכך היה הקמנו קבוצה בווטסאפ ובמשך פחות משבועיים
גייסנו סכום עצום החברים באו בהמוניהם וכל אחד תרם כפי יכולתו ומכל הלב. וכך רכשנו לבן לא רק אופני קרבון עם מכלולים מתקדמים ביותר ואחריות לשילדה לכל החיים אלא גם מלא אביזרים חיוניים נוספים כמו אוזן ותיק משוכלל של דיוטר וחולית חיבור לשרשרת ומוט נשיאה וסט מפתחות לאופניים עם אחריות לנצח ותולעים ופנימית ספר וצמיגי טיובלס עם חומר ופס אטימה וכפפות ותולעים ועוד ועוד.
לרכישה זו נרתם בכיף ומכל הלב קובי שושני הבעלים של אופן אופן בעפולה תוך שהוא תורם אביזרים רבים ומקזז את רווחי החנות מהמחיר. קובי הוא לא רק מכנאופן מעולה הוא גם איש עם נשמה טובה וטהורה שתמיד מתנדב ועוזר, וכל רוכבי האופניים בעמק מחזירים לו אהבה ופירגון.
אתמול, ביום שישי בבוקר התכנסנו חברי רוחות הצפון לרכיבת שטח הראשונה עם החייל ואימו שרק יום קודם השתחרר מבית לוינשטיין וזו לו רכיבת השטח הראשונה בקבוצה מאז טרם גיוסו. במעמד זה הוענקו לו האופניים והתשורות ולא היה מאושר מאיתנו.
סיום הרכיבה בהרמת כוסיות מסורתית בשתיית בירות ניגוב חומוס עם סלטים וחמוצים ופיתות ולאפות וגבינות ומה לא שהכל אירגנו החברה בפיקניק מסורתי כיד המלך, כמובן שאימו של החייל נשאה דברים מרגשים כשהבן לידה ונהרה של אושר על פניו.

 

שאלות ותגובות

נכתב ב - 06/03/2019 17:01:35

Hi dear


Greetings my dear
My name is Basilia Jackson a lady from U.S, i saw your profile and become interested in knowing you please contact
me in my email address as a friend
(basiliajackson028@gmail.com)

ברכות יקירתי
שמי Basilia ג'קסון גברת מארה"ב, ראיתי את הפרופיל שלך והתעניינתי לדעת אותך בבקשה ליצור קשר
  לי בכתובת הדוא"ל שלי כחבר
      (basiliajackson028@gmail.com)

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר