מדריך הפעלה בעברית לשעון POLAR M200

תפעול השעון פולאר M200

תצוגת ברירת המחדל של השעון היא תצוגת השעה במסך הבית. בשעון קיימים 2 כפתורים בשני ציידי השעון, ימין ושמאל.

הכפתור השמאלי משמש:
1. כפתור תאורה - כשאתם במסך הבית, לחיצה קצרה תדליק את האור בשעון.
2. כפתור חזרה - כשאתם בתוך תפריט מסוים לחיצה קצרה תחזיר אותם למסך הקודם.
3. כפתור סנכרון - בלחיצה ארוכה וממושכת השעון יחפש את הסמרטפון לסנכרון נתוני האימון שלכם.

הכפתור הימני משמש:
1 .כפתור Enter - לחיצה ארוכה תכניס אתכם למסך הרצוי.
2 .כפתור מעבר מסך - לחיצה קצרה תגלול בין במסכים/תפריטים.

 

עבודה שוטפת עם הפולאר M200

בטרם תחילת כל פעילות (ריצה, רכיבה, הליכה וכו') יש ללחוץ לחיצה ממושכת על הכפתור הימני - דבר יעביר אתכם למסך "בחירת פרופיל אימון". כעת, בחרו את הפרופיל הרצוי, לחיצה קצרה על המקש הימני תגלול בין הפרופילים, לחיצה ארוכה תכניס אתכם אל הפרופיל.
השעון יציג בפניכם כיתוב - Start Recording - כלומר האימון התחיל.

יש לשים לב: לפני כניסה לפרופיל, בחלק התחתון יהבהב סמל GPS . הבהוב מציין כי התקן ה GPS טרם התחבר ללוויין. רק כאשר נורת הסמל מוארת באופן קבוע - התקן ה GPS מחובר. כשההתקן מחובר, לחצו על המקש הימני לחיצה ממושכת והתחילו את האימון. 

במהלך האימון ניתן לעבור בין המסכים השונים ע"י לחיצה קצרה על המקש הימני, ניתן לצפות בדופק, במהירות ובמרחק בזמן אמת ובנתונים נוספים לפי בחירתכם. ניתן לערוך את תצוגת המסכים באתר .Polar Flow למדריך בעברית בנושא עריכת פרופילים לחצו כאן.

1. לעצירת האימון - לחיצה קצרה על המקש השמאלי והאימון ייעצר. במידה ותרצו להמשיך את האימון מהמקום בו הפסקתם, לחיצה קצרה על המקש הימני תחזיר אתכם בדיוק אל המקום בו הפסקתם את האימון.
2. לסיום האימון - לחיצה ממושכת על המקש הימני (כ-3 שניות) תחזיר אתכם למסך הבית ותסיים את האימון באופן סופי.

תכונות נוספות:
1. צפייה בהיסטורית האימונים: לחיצה קצרה על המקש הימני ואז יש לגלול עד ל-History. שם ניתן לצפות בהיסטורית האימונים שלכם ובכל הנתונים מתוך האימון והפעילות היומית.
2. צפייה בדופק ללא תחילת אימון: לחיצה קצרה על המקש הימני, ומשם יש לגלול עד ל- My HR. כעת יש להמתין מספר שניות עד שיוצג בפניכם את הדופק.

צפייה בפעילות היומית: לחיצה על Activity תכניס אותכם לתוכנת הפעילות המובנת אשר קיימת בשעון ועובדת תמיד ברקע. התוכנה מעריכה את כמות הצעדים והקלוריות שאתם שורפים במהלך היום ואת אחוז הפעילות היומי שלכם.

 

סנכרון נתוני השעון - פולאר M200

את השעון ניתן לסנכרן עם המחשב (עזרת כבל הטעינה) או עם הסמארטפון דרך ה-Bluetooth.

1. סנכרון באמצעות המחשב: פתחו את תוכנת ה-Sync Flow Polar ,חברו את השעון למחשב ולחצו על לחצן ה-Sync . הנתונים יעברו אל החשבון המשויך לשעון (החשבון שפתחתם בהתחלה). את הנתונים ניתן לראות באתר Flow Polar בקישור הבא: https://flow.polar.com

2. סנכרון באמצעות הסמארטפון:
תחילה יש לפתוח את תפריט ה-Bluetooth בשעון שלכם, ללחוץ לחיצה ארוכה על המקש השמאלי בשעון, ובסמארטפון ללחוץ על "חפש התקנים זמינים". המכשיר ימצא ויציג בפניכם את ה - M200, לחיצה עליו והשעון יציג קוד מספרי שאותו יש להזין בסמארטפון. לאחר שביצענו, השעון משויך אל הסמארטפון.
כעת יש להוריד את אפליקצית Polar Flow. לאחר התקנת האפליקציה, פיתחו אותה והזינו את המייל והסיסמה של חשבון ה- Polar Flow שלכם. כעת, לחיצו לחיצה ארוכה בשעון על המקש השמאלי, השעון יחפש התקנים וכאשר ימצא את הסמארטפון הוא יתחיל אוטומטית בסנכרון הנתונים וכך תוכלו לראות את היסטוריית האימונים והפעילות שלכם גם בסמרטפון.

 

סיכום

על מנת לראותלצפות בדופק אמין, צריך לענוד את ה- M200 לפני פרק כף היד (כך שלא יהיה ממוקם על העצם). אם השעון לא ממוקם באופן צמוד, אור שמש עלול להיכנס מהצד ולשבש את קריאת הדופק.

השעון עמיד למים ב- 100%, החל משטיפת ידיים ושחייה בבריכה ובים. הM200 הינו שעון נטען, תדירות הטעינה משתנה עפ"י כמות השימוש, כלומר עם שימוש מינימלי הסוללה תספיק ל - 3 שבועות, בשימוש יום יומי ואימונים רבים הסוללה תספיק ל 7 - 4 ימים. משך הטעינה מלאה הוא בסביבות 60-40 דקות. ניתן להטעין את השעון דרך המחשב או ישירות דרך השקע בקיר. ניתן למצוא את ה M200 בחנות ספיד אופן.
לינק קישור לדף השעון לחצו כאן.
 
משלוח השעון הוא עם שליח עד הבית בחינם ומגיע עם אחריות של שנתיים מלאות מהיבואן. בנוסף בחנות ספיד אופן קיימת מעבדת פולאר מוסמכת מהיבואן הרשמי לתיקון כל סוגי שעוני הדופק של פולאר. מקווים שעזרנו. 
נשמח לענות על שאלות נוספות גם בטלפון 04-9535422

 

שאלות ותגובות

נכתב ב - 06/03/2019 17:02:37

Hi dear


Greetings my dear
My name is Basilia Jackson a lady from U.S, i saw your profile and become interested in knowing you please contact
me in my email address as a friend
(basiliajackson028@gmail.com)

ברכות יקירתי
שמי Basilia ג'קסון גברת מארה"ב, ראיתי את הפרופיל שלך והתעניינתי לדעת אותך בבקשה ליצור קשר
  לי בכתובת הדוא"ל שלי כחבר
      (basiliajackson028@gmail.com)

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר