תאור המסלול
מהמכוניות לגן ירון. ירידה לשביל ישראל. דרומה ליד קיר הטיפוס עד לדרך יפו. רכיבה לאורך העמק למרגלות החורשן. ירידה לעמק אלונה. נחל תנינים ישר על הכביש לקפה ציפורה. על דרך עפר, בין כרמים לשדות לבנימינה. לאורך נחל תמסח לשוני. טיפוס לרמת הנדיב דרך המחצבה. עצירה בתצפית הדגל (מורן ורדי), טיפוס לעקב אל מנצור (הוילה) ותצפית מערבה. תפירת כל הסינגלים ברמת הנדיב וחזרה למכוניות.