תאור המסלול
כך תאר אבי מור את המסלול שיצר וגם הוביל:
"הפעם בחרתי דרך שהיא לא טכנית ולא מסובכת . רכיבה למנות למצפה הילה למעיליא ומשם לאזור התעשיה של מעלות-תרשיחא והירידה אל נחל כזיב
מי שלא היה בטיול בהחלט מוזמן לקחת מההודעה הזאת את קובץ ההקלטה של המסלול לטפס בכיף את הטיפוס ולהיכנס לכל המקומות הנהדרים שהיינו במים כולל הבריכה של עין חרדלית בסוף הרכיבה סך הכל לפי הקלטה יצא 43 קילומטר על 650 מטר עליות אומנם בחום זה קשה לטפס את זה אבל זה שווה בגלל הטבילות "