תאור המסלול
תחנת הרכבת,שדה משה,מחלף קרית גת,סמ"ש אדום עד תל זית,יער בית גוברין,שביל ישראל דרך תל לכיש ,סמ"ש אדום דרך מערות סמך והמשך אתו עד קרית גת ותחנת הרכבת.
לבאים ברכבת: מכל הארץ, נכנסים לתחנה לפני שעה 6:00
חזרה מקרית גת עם הרכבת שיוצאת ב14:32(יש רכבת ב 15:08,אבל הם מאד קשוחים ומרובעים שם בקרית גת)