תאור המסלול
המרכז המסחרי,המנחת הישן, עם דרך הגז(סמ"ש ירוק), עולים להר קומות, יורדים עם מעלה עזגד, מישור עמיעז, נחל סדום ,תחנת הדלק בנווה זוהר.
גלריות על המסלול:
http://www.groopy.co.il/galleryinfo.aspx?gaid=25827
http://www.groopy.co.il/galleryinfo.aspx?gaid=28373