תאור המסלול
אנחנו התחלנו מהחניה של עין מודע.טפסנו לכיוון המחצבה הדרומית,שמאלה המשכנו לטפס על דרך ישנה טובה עד כביש 667 ואתו עוד כ5 קמ עד כביש הכניסה למירב.
עד כאן כ13 קמ ו 522 עליות,(1:50 ש).קצת על כביש הכניסה וימינה על האדום,לפני היער,טיפסנו ימינה לצפות על מפעל החשמל הגדול,על המאגר העליון, לפני השער האחורי של מעלה גלבוע ירדנו חזרה לאדום המשכנו אתו ועם הירוק,הרבה ירידות בדרך שצריכים לחזור לעלות אותם עד חניון שער הזהב(ע"ש הלהקה משנות ה60 הגולדן גייט, עפ"י עמית)כאן אנחנו כבר ב24קמ ו 770 עליות, ו 4 שעות. כאן מתחילים לרדת(עוד 70 של פה ושם שלא מרגישים אותם),חוצים את 667,טיפה שמאלה וימינה על שביל לאורך הכביש עד לשחור הירידה הגדולה על הסרפנטינות, מתחלף לירוק,עוד קצת ירידה רעה ואנו למטה בעמק עם הירוק עוקפים קצת את המחצבה דרך השדות,ממשיכים על הירוק ולמים השוקקים.
אנחנו יצאנו מאד(6:15 על האופניים) מוקדם ולמרות החום לא הספקנו אפילו להתחמם.
גלריה שהעלינו לטיול.
http://www.groopy.co.il/galleryinfo.aspx?gaid=34646