תאור המסלול
שכונת רמת פולג נתניה - לכיוון חוף פולג -- חוף הירוק -- עוברים מתחת לכביש החוף -- אחריו פונים ימינה בגשר קטן מעבר לנחל פולג -- ממשיכים עד יקום ואז יוצאים מהשמורה ורוכבים על נתיב עד לגשר יקום -- עוברים בגשר יקום לכייון מערב --
רוכבים במקביל לכביש החוף עד שפייים -- אחרי המרכז המסחרי ממשיכים ישר עד גן הפסלים -- נכנסים לתוך הרצליה פיתוח -- ומתחברים לקניון ארנה -- עד הירקון -- ואז פונים מזרחה על הירקון עד רמת החייל