תאור המסלול
נצא מהישוב מבוא חורון לכיוון מערב
לאורך נחל כפירה.
נגיע לעין נטף
ולאחר כ300 מטר ניפנה ימינה חזק
ונראה שער סגור לכיוון הישוב נטף. נעבור את השער וניתקדם לאורך הישוב עד היציאה היחידה שלו לכיוון הר הרוח
נפנה ימינה ליער יהדות פולין,נגיע לעליה על דרך אספלט וכן עד הגעה להר-הרוח.
בהגיענו לכביש 425 לכיוון הר-אדר נמשיך לאורכו עד לפי שילוט לגבעת הראדר.
בחזרה
הגעה על הכביש לאבו-גוש וישירות פנימה לנווה אילן
וכניסה לדרך עפר לכיוון נחל יתלה.
ירידה ברך הרומאית העתיקה לכיוון שער הגאי
וחציה לעבר מבוא חורון.