תאור המסלול
המסלול מבוסס על מסלול הצ'ימיצ'ורי
הזה , אך מחולק ליומיים
יציאה מבית ספר שדה חצבה, רכיבה צפונה לכיוון עין חצבה ובהמשך כניסה מערבה על הכביש לכיוון "מעלה עקרבים".
טיפוס במעלה עקרבים ורכיבה מזרחה לכיוון ירוחם-המכתש הגדול.
לאחר כ-47 ק"מ כניסה דרומה על סמ"ש אדום לכיוון מעלה אברהם ועל בסיס הדרך הזו ממשיכים במגמה כללית מערבה לכיוון כביש ירוחם-מצפה רמון.
לאחר חציית הכביש, המשך רכיבה מזרחה , שבירה דרומה והגעה למדרשת שדה בוקר מכיוון דרום-מערב. סוף היום ה 1
****לינה במדרשת שדה בוקר****
ירידה דרומה ממדרשת שדה בוקר בכביש הסרפנטינה לכיוון שמורת עין עבדת, משם שבירה מזרחה לכיוון קרן עקב, רכיבה דרומה על ציר הנפט וכניסה מזרחה לבקעת צין.
חצייה בגשרון מתחת למסילת הרכבת וכניסה לנחל חוה.
משם טיפוס לשלוחת צלמון, ירידה בנחל מרזבה וחיבור לנחל נקרות.
בהמשך שבירה צפונה מנחל נקרות ע"ב ציר המעיינות, חזרה לבי"ס שדה חצבה.