תאור המסלול
ממרום גולן דרך דלאווה (שטח אש) להר שיפון, משיפון דרך שטח אש לקצרין, מעל קצרין עד עין עלמיין, מעין עלמיין לגשר בנות יעקב, ואז למחניים, איילת השחר, יסד המעלה , גדות הירדן, וחזרה למרום גולן בטיפוס קשה .
הרכיבה לרוכבים בעלי כושר טוב מאד בלבד.
מפת המסלול