• Groopy
  • Groopy
  • CaravanZ
  • Groopy
Groopy

יום ראשון בבוקר רכיבה על אופניים בסולו 22.11.2020

פרטים

נפתח ב: 22/11/2020
סוג: טיול בארץ
 122 תמונות
 1 תגובות
 51 צפיות

נפתח ע"י

קבוצה

מסלול

לא נבחר מסלול
סיפור רכיבת יום ראשון בבוקר כן, ורכיבה לבד היא עדיין הדרך הטובה ביותר להפחית את הסיכון ולשמור על בטיחות אחרים. כשאנשים מתכנסים יחד ומישהו מתעטש או משתעל, טיפות עולות על חפצים שאנשים נוגעים בהם ואז אנשים נוגעים בפניהם, מסביר נימן. התוכנית הטובה ביותר לרכיבה כרגע היא לצאת, לרכוב לבד, ליהנות בחיק הטבע בשטחים פתוחים, ולנסות לתזמן את הנסיעות שלי כאשר אתה יודע שהמסלול שלך יהיה פחות צפוף. כבר חשבנו שניצחנו הכול, מגדלים בשמיים שבנו. לא תהיה עוד שיטפון בימינו, לעולם, לעולם לא נפול, נעזוב, נסתדר לבד, חכם, צודק וצודק, ושום דבר אינו מעלינו. עד שבאת והדבקת, והשתגעת, ובגדת, והתבלבלת, ונבהלת, מי אתה? איך חזרת לשפיות שלך, כמיהה לבני אדם, פתאום בדידות בוערת. אנחנו כבר לא טסים מפה לשם - כל הפארקים נעולים - חתונות כמעט עם אף אחד - כמעט איבדנו את עצמנו, כמעט הפסקנו להרגיש עוד מעט זה הכול ייגמר, ואני מבקש אם אפשר, שבבוקר אחרי שתלכי, לא נהיה שוב אותו הדבר. בקרוב הכול נגמר, ואני שואל אם אפשר שבבוקר שאחרי שתעזוב, לא נהיה שוב אותו דבר. חזרתי הביתה עם חיוך שמח בלב, נסיעה מאתגרת, נהנתי מהטבע, מהחוויה הייחודית של שעות הבוקר הקטנות לפני סערת ההמונים. • זמן רכיבה: (5:21) חמש שעות עשרים, ואחד דקות. • תוספת של כמה ק"מ לרפרטואר: 70:17 ק"מ. • טיפוס מצטבר: 260 מטר. בנימה אופטימית זו, אני מאחל לכולכם שבוע מקסים ומהנה. פיירו קישור מצורף לגלריה:

שאלות ותגובות

נכתב ב - 22/11/2020 14:53:35

יום ראשון בבוקר רכיבה על אופניים בסולו 22.11.2020

אמנם רכיבה קבוצתית מהנה, אבל לפעמים כל מה שאתה צריך זה קצת בדידות.

הזמנים משתנים ורוכבי האופניים מרגישים את צביטה של מגפת הנגיף הכלילי. רכיבה על אופניים מותרת רק כפעילות סולו או עם אדם שאתו אתה חי.

ובעוד רכיבה על אופניים בקבוצה היא משחררת, מהנה ומועילה מאוד לבריאותם של כל המעורבים, מצאנו עצמנו במצב בו יש צורך בבידוד מעט.

אבל אל תיתן לזה למנוע ממך לרכוב על אופניים (בזמן שרכיבה על אופניים בחוץ עדיין מותרת). לפעמים שום דבר לא יכול לנצח את היופי של רכיבת סולו. החופש, השקט, זה יכול להיות בדיוק מה שהרופא הורה.

אז, עם זאת בחשבון, הנה כמה סיבות מדוע רכיבה על אופניים יכולה להיות טובה יותר מאשר רכיבה על אופניים בקבוצה.
אתה יכול לרכוב בקצב שלך.

במקום ללעוס את הגבעול, לחפש כל וואט אחרון כדי להישאר על הגלגל האחורי של הקבוצה המהירה או לשבת בקדמת הקבוצה האיטית, לעצור בכל פינה כדי שכולם יתאוששו בחזרה, פשוט צא לבד בעצמך לִפְסוֹעַ.

בדרך זו תוכלו להכתיב כמה מהר או לאט אתם הולכים בכל עת מבלי שתצטרכו לדאוג לרוכב שלפניכם או מאחוריכם.

נצל את אותם רוח זנב מבורכת בכדי להעלות את הקצב וקח את תורך לאחור כדי לגרום להם לרוח.

איך אתה יכול להפיל אם אתה היחיד שרוכב? חכם, לא.

חסוך מעצמך את הסמקים של היותך הרוכב האחרון לפסגה בכך שאתה היחיד שמתמודד עם הטיפוס. אם אתה רוצה להתאמץ קצת, אתה יכול. אם אתה רוצה לשבת לאחור ולהריח את הוורדים בצד הדרך, אתה יכול לעשות זאת גם.

כבר לא מטפסים מתחת לכבלי הקבוצה שמתייחסים לכל שיפוע כמו לאחד מהברגים המרוצפים המרוצפים של פלנדריה. קח הכול בקצב שלך, יהיה אשר יהיה.

אך זכרו תמיד להישאר בטוחים.

לרכוב לבד זה נהדר, אבל זה גם אומר שאתה עשוי לחכות זמן רב יותר לעזרה אם יש מצב חירום. ישנן דרכים להקל על הסיכון באמצעות פתרונות פשוטים כגון שיתוף המיקום שלך בוואטסאפ עם אדם אהוב או חבר מהימן למשך הנסיעה שלך.

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר