• Groopy
  • Groopy
  • Groopy
  • Groopy
Groopy

חזרה לדווש לאחר מנוחה והתאוששות 27.11.2019

פרטים

נפתח ב: 27/11/2019
סוג: טיול בארץ
 19 תמונות
 1 תגובות
 159 צפיות

נפתח ע"י

קבוצה

מסלול

לא נבחר מסלול
רכיבה על אופניים היא אחד מענפי הספורט הבריאים ביותר, זאת מכיוון שבענפי ספורט אחרים כמו ריצה, הליכה וכו' נגרם זעזוע למערכת השלד. ברכיבה יש פחות עומס על המפרקים שנושאים את משקל גופנו, ולכן הסיכוי לפציעה במפרקים האלה נמוך יותר. הרכיבה מומלצת אם כך לסובלים מבעיות ברכיים, קרסוליים וקו''‭.'‬ עם זאת, יש לזכור שרכיבה בתנוחה לא נכונה או על זוג אופניים לא מותאם עלולה לגרום לכאבים ואף לפציעות. ברכיבה על אופניים שורפים קלוריות, מורידים במשקל, מעלים את מסת השריר - ועל הדרך נהנים בחיק הטבע. רכיבה על אופניים יש גם ערך מוסף, אנחנו בעצם מבצעים אימון גופני אירובי לכל דבר. הכרת הספורט הזה והשימושים הרבים שקיימים לאופניים יסייעו לנו 'להיכנס' לענף הרכיבה ולהפוך אותו לחלק בלתי נפרד מחיינו. סיפור רכיבת הבוקר יצאתי מצפון תל אביב, שכונת המשתלה – הכפר הירוק – תל ברוך צפון – גני יהושוע, נמל תל אביב, טיילת תחנת רידינג, שדה דוב, טיילת תל ברוך - חוף הצוק, שביל שרון, המרינה הרצליה - מחלף פי גלילות, גדות נחל הירקון – גשר המכביה - חזרה הביתה לשכונת המשתלה. התגמול המלא היה עוד כמה קילומטרים נוספים לרפרטואר: אורך המסלול: 52:28 ק"מ - גובה מצטבר: 155מ' - זמן מוארך (3:56) שלוש שעות, חמישים ושש דקות, כולל עצירות. המשך שבוע מהנה לכול החברים, נתראה בשבילים, פיירו. מצ"ב לינק לגלריה:

תוצאות 1-19 מתוך 19

תוצאות 1-19 מתוך 19

שאלות ותגובות

נכתב ב - 27/11/2019 12:38:45

חזרה לדווש לאחר מנוחה והתאוששות 27.11.2019

עבורי רכיבה על אופניים היא חוויה לגוף ולנפש"…"בשבילי האופניים הם במקום הראשון"…במהלך חיי "הפסקתי ללכת לכול מיני אימונים, כגון חדר כושר, ריצה, ושחייה, ובסוף עברתי לרכיבה על אופניים…"היום שלי חייב להתחיל עם האופניים"…
וזה לא הכול חברים, אלו רק מספר קטן של משפטים שאני שומע מרוכבי אופניים ותיקים וחדשים בישראל.
היום זה כבר ברור שאנחנו בתור ישראלים חייבים קצת שקט מדי פעם.

החיים במזרח התיכון הם סוג של סיר לחץ מבעבע ואתה אף פעם לא יודע מה יקרה כאן מחר. "חייב להתאוורר קצת"…תן לי שנייה לנשום אוויר"…אלו משפטים שרצים כאן כל הזמן ולא סתם..

אצלי כל יום חייב להתחיל ברכיבה על אופניים, אין ספק שאני מכור לזה, גם אם יורד גשם, או אם ממש חם בחוץ אני יודע שהמחיר של לא לרכוב על הבוקר עלול להיות מבאס מדי. לאחרונה אני מתחיל להבין שרכיבה על אופניים עבורי זה הרבה מעבר לרכיבה עצמה וקשור יותר לאיפוס הגוף והנפש לפני תחילת כל יום.

תחושת החופש שמעניקה רכיבה על אופניים, היא משהו מיוחד, ריח הדשא, להרגיש את הרוח בפנים, פעילות גופנית שתמיד נותנת לך הרגשה שאתה עושה את הדבר הנכון ובכלל.
רוב האנשים רגילים להתיישב ברכב לנסוע לעבודה ולעבור מדלת לדלת. הם פשוט מפספסים את העולם האמיתי, ומדלגים על להיות בחוץ, שזה ההפסד הכי גדול ביום ויום ובמיוחד במדינה כמו שלנו שמזג האוויר והשטחים כל כך מתאימים לרכיבה על אופניים.

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר