• Groopy
  • Groopy
  • Groopy
  • Groopy
Groopy

יופיה אינו ידוע. הרוח לא סיפרה אותו לעץ. העץ לא סיפר אותו לקרש בגדר. "יופיה, אני אומר, אינו ידוע" .

פרטים

נפתח ב: 08/11/2018
סוג: טיול בחול
 65 תמונות
 2 תגובות
 183 צפיות

נפתח ע"י

קבוצה

לא נבחר קבוצה

מסלול

לא נבחר מסלול

רכיבה

לא נבחר רכיבה
מסע בדרום צ'כיה - "יופיה, אני אומר, אינו ידוע". גם גלריה זאת, מתוך מסעי האחרון בבלקן ומרכז אירופה קיץ 2018. מסע ע"פ 5 מדינות, 6000 קמ, במשך 112 יום.

שאלות ותגובות

נכתב ב - 11/11/2018 19:21:22

גלריה יפה

מגרה!
נכתב ב - 11/11/2018 20:08:40

אדי, תודה....

אתה מוזמן תמיד ליצור קשר בפרטי, בטלפון, אם תרצה אינפורמציה על מסלולים בצ'כיה או בכל מקום אחר. (כולל היכן נמצאות באינטרנט המפות הכי טובות....)
צ'כיה מדינה סופר כייפית לטיול באופניים. גם לטורינג וגם לאופני הרים. המדינה מרושתת באנספור שבילים משולטים עבור אופניים גם אספלט וגם שטח. מדובר ברישות סיסטמתי של המדינה, שאינו נופל מרמת רשת הכבישים הארצית למכוניות. הצ'כים עם שלו מאוד ועם יחס מיוחד לעם היהודי וישראל. הלינה מאוד זולה, איכותית וככל שהכפרים יותר מבודדים כך הצימרים יותר איכותיים ויותר זולים. והכי חשוב הכל בשאנטי. הצ'כים שלווים ונעימים. אף פעם לא לחוצים. סגנון חיים אחר לגמרי מישראל. ועוד משהו קטן: הרבה מסעדות איכותיות וזולות. הרבה פיוז'ן באוכל. משלבים המון סגנונות, ובכישרון רב. ולסיום: אין בכלל רוכבי אופניים מבחוץ. לא גרמנים, לא אוסטרים ולא שום עם אחר (למעט קצת על המסלול הידוע על נהר הוולטבה, שחותך את פראג לשניים, וקצת על המסלול המפורסם בין וינה לפראג: מסלול מומלץ מאוד מאוד לפעם ראשונה. הנא/עה עילאית מובטחת) . אבל יש הרבה רוכבי אופניים צ'כים. וזה כיף לפגוש אותם, כי הם מקומיים. והם נותנים טיפים, אם שואלים. (אני רכבתי שם השנה כבר לאחר סיום העונה, ובכל זאת עוד פגשתי פה ושם מקומיים)
בקיצור צ'כיה שווה רכיבה של שבועיים לפחות לפעם ראשונה. אני כבר הייתי שם במצטבר כמעט 3 חודשים.

נ.ב בכל מקרה אין כמו הסרבים. הם באמת הכי מיוחדים בכל אירופה. אבל זה טיול לא קל, שדורש הרבה ניסיון ומוטיבציה. זה לא השאנטי של צ'כיה.

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר