שבת עם בוקר נפגשנו חברי קבוצת אח(לה)טיול בחניית מתחם צמח .
מתארגנים כמה מילים מהמוביל מומי ויוצאים לדרך.
אורך המסלול:21 ק"מ גובה מצטבר:306 מטר.
יצאנו מהמתחם ומתחילים לנוע לאורך שביל סובב כנרת .
אחרי קיבוץ האון פנינו לכיוון מטעי הבננות אשר מוביל אותנו לאנדרטת הטייסים הטורקים .
האנדרטה מנציחה את זכרם של שני טייסים טורקיים שמטוסם התרסק במקום ביום שישי, ה-27 בפברואר 1914, בדרכם מדמשק לירושלים.
עוצרים להסדיר נשימות מצטלמים וממשיכים לנוע במגמת עלייה דרך קו הביצורים בריטים , עד לעין שריר .
מעיין נפלא, הברכה נבנתה ב1944 ע"י בני הכת הבהאית .
בשנת -2004 הברכה שופצה ע"י ירח פארן ועל שמו ניקרא המעיין "שוירח" שנגזר משמו הקודם "שריר" ו"ירח" .
עוצרים להפסקת בוקר מסורתית לתה ושאר מיני .נכנסים לבריכה להתרענן מהמים הקרירים מתארגנים .
וממשיכים לנוע במגמת ירידה חוצים את כביש 92 וממשיכים לנוע לאורך שביל סובב כנרת עוברים
דרך מטעי הבננות חוצים את כביש 90 ומשם היישר לצומת צמח לסיום המסלול.
לסיום ברצוני להודות למומי על מסלול כלבבי .
ולכם החברותא היה כייף
כמו שנהוג לומר שלא יגמר לעולם