• Groopy
  • Groopy
  • Groopy
  • Groopy
Groopy

לדווש להתבונן ממרומי גבעון החדשה בסובב גבעת זאב 14.10.2017

פרטים

נפתח ב: 14/10/2017
סוג: טיול בארץ
 55 תמונות
 1 תגובות
 344 צפיות

נפתח ע"י

קבוצה

מסלול

לא נבחר מסלול
עוד שבת הגיע ויצאתי לדווש בחיק הטבע רחוק מבניינים ומן כבישים, אוהב רק צבע, ירוק על כל גווניו ומעדיף עצים על אנשים. בחיק הטבע רגוע כמו אגם, ומדבר חופשי עם פרפרים, וכשהרוח נוגעת בכתפי, ומבקשת שאבוא, אז מין צמרמורת עוברת בגופי ואני עונה ואוו, הו... זה שיעור בטבע שאי אפשר ללמוד, בבית הספר במרכז העיר, חצי או רבע, שעה וזה לא סוד, בטבע הלימוד יותר מהיר. בחיק הטבע אני פוגש פרחים, וחרקים שמבקשים קירבה, ועל כל גבעה, בעשב בין שיחים, אני לומד שיעור באהבה בחיק הטבע הכול כמו בראשית, חתמתי קבע על הרגשה חופשית, ואיש כבר לא יזיז אותי מכאן. היום מצאתי לנכון לדווש בחיק הטבע מסביב לישוב "בסובב גבעת זאב" - מזג אוויר סתווי, עם רוח קלה, ועוד כמה קילומטרים נוספים לרפרטואר: 37.01 ק"מ, וטיפוס מצטבר של 450 מטר גובה, ברכיבה של שלוש שעות, ותשע עשרי דקות כולל. שבת שלום לכולם, נתראה בשבילים, פיירו מצ"ב לינק לגלריה:

שאלות ותגובות

נכתב ב - 14/10/2017 14:11:21

לדווש להתבונן ממרומי גבעון החדשה בסובב גבעת זאב

משחר הימים, כשהיקום עוד היה בראשית דרכו, רענן וצעיר, השמיים והארץ חיו בהרמוניה מושלמת. אך למרות זאת שמיים הסקרן תמיד הסתכל מה קורה אי שם למטה, בארץ, וחש קנאה בליבו. הוא רצה להיות הרבה יותר יפה ומרשים ולכן יצר את השמש והירח – והניח להם לשוטט במרחבים העצומים שלו. שמש היה הבכור, מדהים ביופיו הבוהק והזורח ולעומתו אחותו ירח, הייתה קטנה וקרה. ולמרות ההבדלים המשמעותיים הם לעולם לא נפרדו. שמש דאג לאחותו, חימם אותה באורו ובכך גרם לה לזרוח. שמיים הרגיש סיפוק רב מהיצירות שלו, ואכן הוא הצליח להיות יפה יותר מהארץ העכורה ששלטו בה צבעי השחור והחום החשוכים.

לאחר זמן מה, שמיים הבחין כי השמש והירח משפיעים על הארץ, ומשנים אותה. חומו של שמש עודד את הצמחים לגדול, והם מילאו את הארץ בגווני ירוק משגעים. גם ירח תרמה בכך שהזיזה את המים ויצרה חופים ומצוקים יפהפיים. לא לקח זמן רב עד שהארץ התחילה להתמלא בצבעים נפלאים ובחיים, וזה לא בדיוק מה ששמיים תכנן שיקרה.

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר