נפגשנו במצפה משואה 22 רוכבים ובהובלתו של יהודהל'ה יצאנו ברכיבה קלילה לכיוון בית גוברין,טפסנו לתל גודד וגלשנו לצידו השני,חצינו את כביש 38 ונכנסנו לפרק עדולם שממנו המשכנו לכיוון סינגל נחושה ואזור הכפר השיקומי זוהרים.ההמשך היה לכיוון חורבת עטרי דרך נחל שוע וסיימנו בטיפוס קליל מכיוון הישוב צפרירים ועד לפסגת פרק בריטניה ומקום חניית הרכבים במצפה משואה.לקינוח היום הנפלא שעברנו התפנקנו בבירה וחומוס בישוב שריגים.מסלול הטיול היה מגוון מאוד,עלינו וירדנו,גלשנו וקשקשנו וסיימנו לאחר 35 ק"מ בהם גובה הטיפוס המצטבר הגיע ל:710 מטר.היה כרגיל נפלא ובהרכב חברים מרשים והיווה הכנה טובה לטיול לסלובניה המתקרב בצעדי ענק.שבוע טוב לכולם ושלא יגמר לעולם !!!