היינו בין הבודדים שלא ביטלו את הרכיבה ביום שכזה
הגענו לכפר בן נון וגשם קיבל את פנינו,לא נשברנו והחלטנו שיוצאים לרכוב
טיפסנו לתל איילון המשקיף על כל העמק משם דרך שדות החומוס של נחשון אל יער המגינים
אין ברירה וצריך לטפס למצפה בקוע ומשם להמשיך לטפס לכרמי יוסף (לא קל)
תצפית על עמק נחל שורק ומשם הדרך לתל גזר כבר היתה קצרה
עולים לתל,מספרים את סיפורה של גזר,לוחות תחום גזר,לוח 10 (זה המחלק את השנה החקלאית לשמונה עונות),המגדל הכנעני,מפעל המים והניקבה,שער העיר,שערי שלמה,ויורדים לעין ורד,תמונה קבוצתית ליד המעיין וטסים לרכבים.
בדרך הביתה כבר התחיל גשם חזק.
לפעמים צריך רק להאמין וטיפת מזל כדי לצאת לרכיבה כייפית