המסלול המפורט מטה תוכנן טרום השריפה שכילתה שטחים ענקיים של יער ירושלים.בטיולנו היום קבלנו במקום יער מצל, מדרונות סלעיים חשופים, גזעים שרופים ושכבות עבות של אפר.
עצוב,עצוב.
המסלול-
לטרון-נווה שלום-מצפה אשתאול-מסילת ציון- סובב כרמילה-עין ראפה –סינגל עין ראפה צפוני-נווה אילן-חרב. מצד-אבני המייל-פארק קנדה-לטרון.
מאפייני מסלול-
מרחק-50.5 ק"מ
טיפוס אנכי מצטבר-1105 מ'.
זמן רכיבה נטו-5 שעות.
מהירות ממוצעת-9.5 קמ"ש.
קלוריות-565Kcal.
צריכת בטריות-60%.
השתתפו שני חשמלאים ואחד רגיל.
לשואל איך הולך השילוב-
הוא עובד נהדר.
אנחנו החשמלאים ממתינים לרגיל בסוף העליות והוא ממתין לנו בסוף הירידות,
כך שהכל מתאזן ואין איש סובל.
סיכם -אבינועם
https://chat.whatsapp.com/DLenC94g10w5Jp3HKeyZTP להצטרפות לקבוצת הרכיבה הקישו על
או התקשרו לנייד 0584533874
הרכיבה חינמית והאחריות לגופו וציודו של הרוכב(ת) חלה עליו ועליו בלבד.